دیدار رئیس جمهور با علمای کرام، متنفذین و نمایندگان زنان و جامعه مدنی هرات

 

رئیس جمهور محمد اشرف غنی در جریان سفرش به ولایت هرات، عصر امروز با علمای کرام، متنفذین و نمایندگان زنان و جامعه مدنی ولایت هرات دیدار کرد.

در این دیدار که در قول اردوی ۲۰۷ ظفر انجام شد و معاون اول ریاست جمهوری نیز حضور داشت، رئیس حج و اوقاف و رئیس شورای ولایتی هرات و نمایندگان زنان و جامعه مدنی آن ولایت به نمایندگی از دیگران صحبت نمودند و ضمن تشکر از توجه رئیس جمهور، حمایت شانرا از نیروهای امنیتی و دفاعی اعلام کردند.
سپس امرالله صالح معاون اول رئیس جمهور صحبت نمود و ضمن تشکر از توجه ویژه رئیس جمهور به هرات، از مردم و نمایندگان آن ولایت خواست که وحدت خود را حفظ کنند و دین وطنی شانرا را ادا نمایند، تا وضعیت کنونی به گونه درست مدیریت شود.
رئیس جمهور غنی پس از استماع خواست ها و پیشنهادات آنان، شجاعت و دلیری مردم هرات را در کنار نیروهای امنیتی و دفاعی مورد ستایش قرار داد و گفت که اکنون نسبت به هر زمان دیگر به انسجام بیشتر نیاز می باشد و همبستگی ما، ملی و اسلامی است.
رئیس جمهور با اشاره به بهبود حکومتداری در هرات، گفت که پروسه حسابدهی به مردم سرعت می یابد و توجه به هرات در اولویت های حکومت قرار دارد.
رئیس جمهور غنی در اخیر سخنانش گفت که فساد در گمرکات را از بین می بریم و برای اصلاحات گسترده، پلان های خاص عملی می گردد.